Medische links

Algemeen

Dokters nachtdienst (SMASH)   www.smashaaglanden.nl
ThuisArts.nl   www.thuisarts.nl

Apotheken

Zuiderpark Apotheek   www.zuiderparkapotheek.nl
Apotheek Jager Bruining   www.apotheekjagerbruining.nl
Apotheek Pillen en Praten   www.pillenenpraten.nl
Davo Apotheek Valkenbos   www.apotheekdavo.nl
Transvaal Apotheek   www.transvaalapotheek.nl

Diëtisten

Mandy Hessing   www.hordijkenhessing.nl
mijn dietist   www.mijndietist.nl

Verloskundigen

Verloskundige Marga Kortekaas   www.kortekaas-verloskundige.nl
Tria-verloskundigen   www.tria-verloskundigen.nl
Verloskundigenpraktijk Otis   www.verloskundigenpraktijkotis.nl
Ella Verloskundigen   www.ella-verloskundigen.nl
Verloskundige praktijk Mundo Den Haag   www.verloskundige-praktijk-mundo.nl

Ziekenhuizen

Haga Ziekenhuis (Leyenburg en Rode Kruis Ziekenhuis)  
www.hagaziekenhuis.nl
Medisch Centrum Haaglanden (Westeinde en Antoniushove)   www.mchaaglanden.nl
Het Bronovo Ziekenhuis   www.bronovo.nl
   
Reinier de Graaf Groep (Delft en Voorburg)   www.rdgg.nl
LUMC (Leids Universitair Medisch Centrum)   www.lumc.nl
’t Lange Landziekenhuis Zoetermeer   www.langeland.nl
Groene Hart Ziekenhuis (Gouda)   www.ghz.nl
Diaconessenhuis Leiden   www.diaconessenhuis.nl
Rijnland Ziekenhuis Leiderdorp   www.rijnland.nl
Oogheelkunde Rijswijk   www.oogheelkunde.nl
Mauritskliniek Den Haag   www.mauritsklinieken.nl
Diagnostisch Centrum Haaglanden   www.diagnostischcentrum.com
Erasmus MC (Academisch Ziekenhuis Rotterdam)   www.erasmusmc.nl
PsyQ   www.psyq.nl

Fysiotherapie / Houdingstherapie

Fysio Den Haag   www.fysiodenhaag.nl
Fysiotherapie Nunspeetlaan   www.fysiotherapienunspeetlaan.nl
Praktijk voor houding en beweging   www.praktijkvoorhoudingenbeweging.nl